У читальній залі бібліотеки оформлено тематичну полицю до 175-річчя виходу першого «Кобзаря» Тараса Шевченка. На цій полиці представлено книжки різних років видання, а також факсимільні видання 1840, 1844 та 1847 років
|
В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце гострим болем. Одна з них - 26 квітня 1986 року, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. Ця трагедія забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров’ю мільйонів українців. Її наслідки ще відчуватимуть на собі майбутні покоління.
Сьогодні Чорнобиль для нас
- це майже три з половиною мільйони постраждалих від катастрофи та її наслідків
- це майже 10 відсотків території, що зазнала прямого радіаційн
...
Читати далі »
|
Тарас Шевченко - символ чесності, правди і безстрашності, великої любові до людини. Вся творчість великого Кобзаря зігріта гарячою любов’ю до України, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу. Його думи, його пісні, його полум’яний гнів, його боротьба за світлу долю українців були думами, піснями, гнівом і боротьбою мільйонів людей. До ювілейної дати бібліотека ліцею підготувала книжково-ілюстраційну виставку документів про життя та творчість генія українського
...
Читати далі »
|
З 22 січня по 03 лютого у ліцеї традиційно пройшла декада фізики, математики та інформатики.
Декада розпочалася з відкриття у бібліотеці ліцею експозицій виставок «Юні винахідники» та «Всесвіт для нас».
Ліцеїсти ознайомилися з саморобними моделями фізичних приборів, які виконали ліцеїсти – члени відділення МАН Славутицького ліцею «Плеяди», науково-дослідницькими роботами ліцеїстів з фізики, математики, інформатики.
Художні роботи, представлені на виставці малюнків «Всесвіт для нас», вражають як технікою виконання, так і фантазією авторів. Відвідувачі ділилися враженнями у книзі відгуків.
|
Паспорт виставки «Пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років»
Мета:ознайомити користувачів бібліотеки з друкованими документами бібліотечного фонду про найбільшу трагедію українського народу – голодомор 1921-1923 та 1932-1933 рр. Читацьке призначення: для учнів 8-10 класівОбладнання: Звернення до користувачів бібліотекиЦитати до розділів22 документи, плакати.Термін проведення: З 18.11 по 29.11 2013 рокуЗвернення до користувачі бібліотеки:
|
Плинуть у минуле роки, наповнені героїчними боями і походами фронтовими дорогами та партизанськими стежками. Антифашистський опір в роки Великої Вітчизняної війни – це вияв високого патріотизму сотень тисяч людей в тилу ненависного ворога, це історія героїзму і жертовності партизанів і підпільників, які здобули Перемогу над німецько-фашистськими окупантами. У ворожому тилу, в партизанських лісах, гестапівських катівнях народні месники, живі і полеглі, здобули славу і заслужили вічну пам'ять всіх повоєнних поколінь врятованої України. Ми бережемо пам'ять та навчаємося у Вас мужності, самовідданості та безмежної любові до
...
Читати далі »
|
У читальній залі бібліотеки ліцею відкрита для перегляду літературно-мистецька експозиція "Мистецтво України". Запрошуємо всіх бажаючих відвідати експозицію, яка триватиме протягом місячника "Симфонія краси".
| |