Головна » Статті » Вчителю-предметнику » Хімія

Тиждень хімії в школі

1. Задорожний К.М. Тиждень хімії в школі. Випуск 2 [Текст] / К.М. Задорожний. – Х.: Видавнича група «Основа», 2007. – 144 с. – (Бібліотека журналу «Хімія». Вип. 1(49)).

Пропонований посібник дозволяє значно покращити і полегшити організацію та проведення предметного тижня хімії в школі. Він містить практичні рекомендації щодо організації заходів для учнів різних класів, велику кількість нових розробок, що надає вчителеві можливість вибрати свій варіант проведення тижня відповідно до специфіки школи.

2. Задорожний К.М. Тиждень хімії в школі [Текст] / К.М. Задорожний.– (Бібліотека журналу «Хімія». – Х.: Видавнича група «Основа», 2008. – 126 с. – (Бібліотека журналу «Хімія». Вип. 3 (63)).

Пропонований посібник дозволяє раціонально спланувати організацію та проведення предметного тижня хімії в школі. Він містить практичні рекомендації для проведення заходів у різних класах, зважаючи на вікові особливості учнів та розділи програми з хімії, які вони вивчають. Велика кількість розробок окремих хімічних заходів надає можливість вибору актуальних тем, які є найбільш цікавими для конкретної школи.

3. Задорожний К.М. Тиждень хімії в школі. Випуск 4 [Текст] / К.М. Задорожний. – Х.: Видавнича група «Основа», 2009. – 112 с.: іл., табл. – (Бібліотека журналу «Хімія». Вип. 8 (80)).

У посібнику розглянуто особливості використання інформаційних технологій на уроках хімії. На конкретних прикладах показано основні переваги та недоліки застосування цих методів і надано практичні поради відносно їх використання в навчальному процесі. Багатий досвід авторів матеріалів дозволяє ефективно використовувати найсучасніші технологічні засоби для підвищення ефективності навчання хімії.

4. Задорожний К.М. Тиждень хімії в школі. Випуск 5 [Текст] / К.М. Задорожний. – Х.: Видавнича група «Основа», 2010. – 125 с.: іл., табл. – (Бібліотека журналу «Хімія». Вип. 8 (92)).

Категорія: Хімія | Додав: Валентина (20.12.2012)
Переглядів: 1856 | Рейтинг: 5.0/1