Головна » Статті » Вчителю-предметнику » Хімія

Позакласні заходи з хімії

1. Задорожний К.М. Позакласні заходи з хімії. Випуск 4 [Текст] / К.М. Задорожний. – Х.: Видавнича група «Основа», 2008. – 110 с. – (Бібліотека журналу «Хімія». Вип. 7 (67)).

Пропонований посібник продовжує серію книг, присвячених розробкам позакласних заходів з хімії. У ньому розміщені розробки як загальношкільних заходів, так і заходів для окремих класів. Розробки заходів для молодших школярів, можуть сприяти їхньому зацікавленню хімією, а заходи для учнів старших класів поглиблюють їх хімічні знання та закріплюють вивчений раніше матеріал.

2. Задорожний К.М. Позакласні заходи з хімії. Випуск 5 [Текст] / К.М. Задорожний. – Х.: Видавнича група «Основа», 2009. – 139 с.: іл., табл. . – (Бібліотека журналу «Хімія». Вип. 3(75)).

Пропонований посібник продовжує серію книг, присвячених розробкам позакласних заходів з хімії. У ньому розміщені розробки як загальношкільних заходів, так і заходів для окремих класів. Розробки заходів для молодших школярів, можуть сприяти їхньому зацікавленню хімією, а для учнів старших класів – поглибити їх хімічні знання та закріпити вивчений раніше матеріал.

3. Краснопьорова А.П. Хімія радіоактивних елементів. У 2 частинах [Текст] / А.П. Краснопьорова. – Х.: Видавнича група «Основа», 2011. –

Частина 1. – 70 с. – (Бібліотека журналу «Хімія». Вип. 12 (108)).

Частина 2. – 70 с. – (Бібліотека журналу «Хімія». Вип. 1 (109)).

Хімія радіоактивних елементів посідає важливе місце серед інших розділів хімії. Пов’язане це, насамперед, з унікальною властивістю радіоактивних атомів – здатністю до взаємного перетворення за рахунок перебудови структури ядра. Доступний виклад матеріалу про явище радіоактивності, його відкриття й пізнання, утворення радіоактивних елементів, методи їх отримання і властивості дозволяє використовувати ці посібники під час проведення позакласних заходів («Знавці», «Брейн-ринг», «Що? Де? Коли?», хімічні вечори).

4. Позакласні заходи з хімії. Випуск 6 [Текст] / укладач К. М. Задорожний. – Х.: Видавнича група «Основа», 2010. – 141 с.: табл., іл. – (Бібліотека журналу «Хімія». Вип. 1 (85)).

Пропонований посібник продовжує серію книг, присвячених позакласним заходам з хімії. У ньому представлені як готові розробки, так і матеріали, за допомогою яких можна організовувати нові заходи. Запропоновані матеріали можна використовувати для роботи як у молодших, так і в старших класах. Вони будуть вельми корисними для школярів, сприятимуть їхньому зацікавленню хімією, а учням старших класів допоможуть поглибити знання з хімії та закріпити вивчений раніше матеріал.

5. Позакласні заходи з хімії. Випуск 7 [Текст] / К.М. Задорожний. – Х.: Видавнича група «Основа», 2011. – 94 с. – (Бібліотека журналу «Хімія». Вип. 1 (97)).

Пропонований збірник продовжує серію посібників, присвячену позакласним заходам з хімії. Робота вчителя з популяризації хімічних знань набуває особливої актуальності у 2011 році, який проголошено Міжнародним роком хімії. Позакласні заходи дають можливість звернути увагу якомога більшої кількості учнів на роль хімічної науки у сучасному житті. На сторінках збірника вчителі-практики діляться своїм досвідом у проведенні інтелектуальних ігор з хімії, хімічних вечорів, заходів екологічного спрямування.

Категорія: Хімія | Додав: Валентина (20.12.2012)
Переглядів: 1919 | Рейтинг: 5.0/2