Головна » Статті » Вчителю-предметнику » Біологія та екологія

Тиждень біології в школі

1. Тиждень біології в школі. Випуск 3 [Текст] / упорядник К.М.Задорожний. – Харків: Видавнича група «Основа», 2007. – 128 с. – (Бібліотека журналу «Біологія». Вип. 1 (49)).

Пропонований посібник дозволяє значно покращити і полегшити організацію та проведення предметного тижня біології в школі. Він містить практичні рекомендації щодо організації заходів для учнів різних класів, велику кількість нових розробок, що надає вчителеві можливість вибрати свій варіант проведення тижня відповідно до специфіки школи.

2. Тиждень біології в школі. Випуск 4 [Текст] / укладач  К.М.Задорожний. – Харків: Видавнича група «Основа», 2008. – 127, [1] с.: іл. – (Бібліотека журналу «Біологія». Вип. 1 (61)).

Пропонований посібник дозволяє раціонально спланувати організацію та проведення предметного тижня біології в школі. Він містить практичні рекомендації для проведення заходів у різних класах, зважаючи на вікові особливості учнів та розділи програми з біології, які вони вивчають. Велика кількість розробок окремих біологічних заходів надає можливість вибору актуальних тем, які є найбільш цікавими для конкретної школи.

3. Тиждень біології в школі. Випуск 5 [Текст] / укладач К.М.Задорожний. – Харків: Видавнича група «Основа», 2009. – 140, [4] с. – (Бібліотека журналу «Біологія». Вип. 10 (82)).

4. Тиждень біології в школі. Випуск 6 [Текст] / укладач К.М.Задорожний. – Харків: Видавнича група «Основа», 2010. – 126, [2] с.: іл., табл. – (Бібліотека журналу «Біологія». Вип. 8 (92)).

Пропонований посібник дозволяє раціонально спланувати організацію та проведення предметного тижня біології в школі. Він містить розробки окремих біологічних заходів, чим надає можливість вибору актуальних тем, які є найбільш цікавими для конкретної школи.

5. Тиждень біології в школі. Випуск 7 [Текст] / укладач К.М.Задорожний. – Харків: Видавнича група «Основа», 2011. – 142, [2] с.: табл. – (Бібліотека журналу «Біологія». Вип. 1 (97)).

Пропонований посібник дозволяє значно покращити й полегшити організацію та проведення предметного тижня біології в школі. Велика кількість розробок окремих біологічних заходів надає можливість вибору актуальних тем, які є найбільш цікавими для конкретної школи.

Категорія: Біологія та екологія | Додав: Валентина (20.12.2012)
Переглядів: 2855 | Рейтинг: 3.3/3