Головна » Статті » Вчителю-предметнику » Біологія та екологія

Позакласні заходи з біології

1. Позакласні біологічні заходи. Випуск 4 [Текст] / упорядник К.М.Задорожний. – Харків: Видавнича група «Основа», 2007. – 128 с. – (Бібліотека журналу «Біологія». Вип. 3 (51)).

Пропонований посібник продовжує серію книг, присвячених розробкам позакласних заходів з біології як для всієї школи, так і для окремих класів. Окремо виділено заходи для молодших школярів, які сприяють їхньому зацікавленню біологією. Заходи для учнів старших класів сприяють поглибленню їхніх біологічних знань та повторенню вивченого раніше матеріалу.

2. Позакласні біологічні заходи. Випуск 5  [Текст] / укладач К.М.Задорожний. – Харків: Видавнича група «Основа», 2008. – 109, [3] с. – (Бібліотека журналу «Біологія». Вип. 5 (65)).

Пропонований посібник продовжує серію книг, присвячених розробкам позакласних заходів з біології. У ньому розміщені розробки заходів як загальношкільних, так і для окремих класів. Розробки заходів для молодших школярів можуть сприяти їхньому зацікавленню біологією, а заходи для учнів старших класів поглиблюють їхні біологічні знання та закріплюють вивчений раніше матеріал.

3. Позакласні біологічні заходи. Випуск 6 [Текст] / укладач К.М.Задорожний. – Харків: Видавнича група «Основа», 2009. – 158, [2] с. – (Бібліотека журналу «Біологія». Вип. 5 (77)).

Пропонований посібник продовжує серію книг, присвячених розробкам позакласних заходів з біології — як загальношкільних, так і для окремих класів. Розробки заходів для молодших школярів можуть сприяти їхньому зацікавленню біологією, а для учнів старших класів – поглибити їх біологічні знання та закріпити вивчений раніше матеріал.

4. Позакласні біологічні заходи. Випуск 7 [Текст] / укладач К.М.Задорожний. – Харків: Видавнича група «Основа», 2010. – 127, [1] с.: іл. – (Бібліотека журналу «Біологія». Вип. 3 (87)).

Пропонований посібник продовжує серію книг, присвячених розробкам позакласних заходів з біології – як загальношкільних, так і для окремих класів. Розробки заходів для молодших школярів можуть сприяти їхньому зацікавленню біологією, а для учнів старших класів – поглибити їх біологічні знання та закріпити вивчений раніше матеріал.

Категорія: Біологія та екологія | Додав: Валентина (20.12.2012)
Переглядів: 2170 | Рейтинг: 0.0/0