Головна » 2015 » Листопад » 19 » Лекторій щодо написання науково-дослідницьких робіт
Лекторій щодо написання науково-дослідницьких робіт

Шановні ліцеїсти! Нагадуємо, що відповідно до плану роботи Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» та з метою залучення учнів до науково-дослідницької, винахідницької, експериментальної роботи в різних галузях науки в період з 17 листопада до 25 грудня 2015 року в онлайн режимі будуть проводитися лекції щодо вимог до написання науково-дослідницьких робіт у різних наукових відділеннях.

Онлайн-лекція буде доступна на каналі Youtube за адресою: https://www.youtube.com/channel/UCOexqUYxXLZbRu_OBrpuIEA

Для проведення онлайн-лекцій запрошені науковці вищих навчальних закладів м. Києва та Київської області.

За матеріалами сайту Славутицького ММЦ

Категорія: Актуально! | Переглядів: 383 | Додав: Валентина | Теги: вимоги щодо написання науково-дослі, Ман | Рейтинг: 5.0/1