Головна » 2016 » Жовтень » 3 » Готуємось до педради
Готуємось до педради

Інноваційні ідеї

та підходи щодо організації освітнього процесу у закладі

Рекомендаційних список друкованих джерел інформації

1. Андросович, К. А. Інтернет-ресурс як спосіб організації роботи з обдарованими старшокласниками [Текст] / К. А. Андросович // Освіта та розвиток обдарованої особистості. – 2016. – № 5. – С. 9-12.
  2. Баханов, К. О. Навчання історії в школі : інноваційні аспекти [Текст] / К. О. Баханов. – Харків : Основа, 2005. – 128 с. – (Б-ка журн. «Історія та правознавство». Вип. 3 (15)).
  3. Баюрко, Н. В. Сутність та структура готовності майбутніх учителів біології до розвитку екологічної компетентності учнів [Текст] / Н. В. Баюрко // Освіта та розвиток обдарованої особистості. – 2016. – № 7. – С. 18-21.
  4. Богосвятська, А. І. Інноваційні форми поширення професійного досвіду вчителя [Текст] / А. І. Богосвятська // Зарубіжна література в школах України. – 2015. – №10. – С. 22-28.
  5. Голінська, Т. М. Зміст, форми і методи арт-терапевтичного впливу на особистість дитини [Текст] / Т. М. Голінська // Освіта та розвиток обдарованої особистості. – 2016. – № 5. – С. 13-16.
  6. Зелений, П. О. Особливості обдарованості старшокласників у природничо-науковій сфері навчальної діяльності [Текст] / П. О. Зелений // Освіта та розвиток обдарованої особистості. – 2016. – № 4. – С. 20-23.
  7. Земба, Б. А. Проект виховного простору для розвитку обдарованої дитини [Текст] / Б. А. Земба // Освіта та розвиток обдарованої особистості. – 2016. – № 5. – С. 25-28.
  8. Інноваційні педагогічні технології в практиці роботи загальноосвітніх навчальних закладів України [Текст] : інформаційно-аналітичний довідник / за заг. ред. Ю. І. Завалевського. – Суми : ТОВ Видавництво «Антей», 2007. – 200 с.
  9. Колійчук, О. Г. Проектна технологія як складова профорієнтаційної діяльності навчального закладу [Текст] / О. Г. Колійчук // Освіта та розвиток обдарованої особистості. – 2016. – № 7. – С. 22-24.
  10. Лук’янчук, Н. В. Психолого-педагогічна модель формування соціально-комунікативної компетентності обдарованих учнів [Текст] / Н. В. Лук’янчук // Освіта та розвиток обдарованої особистості. – 2016. – № 4. – С. 24-28.
  11. Мельник, Н. І. Соціалізація дітей дошкільного віку на засадах групової взаємодії у різновікових групах [Текст] / Н. І. Мельник // Освіта та розвиток обдарованої особистості. – 2016. – № 5. – С. 17-20.
  12. Мокрогуз, О. П. Інноваційні технології на уроках історії [Текст] / О. П. Мокрогуз. – Харків : Основа : Тріада +, 2007. – !92 с. – (Б-ка журн. «Історія та правознавство». Вип. 12 (48)).
  13. Сафарян, С. Дистанційне навчання обдарованої дитини [Текст] / С. Сафарян // Заступник директора школи. – 2016. – №9. – С. 35-38.
  14. Твердовська, О. В. Соціальні аспекти інноваційного розвитку людини в контексті гармонізації її сутнісних сил [Текст] / О. В. Твердовська // Освіта та розвиток обдарованої особистості. – 2016. – № 5. – С. 5-8.
  15. Чудакова, В. П. Аналіз та інтерпретація результатів дослідження «Індивідуально-психологічних особливостей особистості» – критерій сформованості інноваційності та конкурентоздатності [Текст] : (продовження) / В. П. Чудакова // Освіта та розвиток обдарованої особистості. – 2016. – № 5. – С. 37-48.
  16. Чудакова, В. П. Діагностичний компонент дослідження «Індивідуально-психологічних особливостей особистості», за тестом Р. Кеттелла (форма А), як критерія сформованості психологічної готовності до інноваційної діяльності та конкурентоздатності [Текст] : III частина / В. П. Чудакова // Освіта та розвиток обдарованої особистості. – 2016. – № 4. – С. 46-55.
  17. Чудакова, В. П. Особливості професійно-орієнтованої трансформації особистості у процесі інноваційної діяльності для формування в конкурентоздатності (за текстом Р. Кеттелла) [Текст] / В. П. Чудакова // Освіта та розвиток обдарованої особистості. – 2016. – № 8. – С. 51-56.
  18. Чудакова, В. П. Психологічні механізми особистісної детермінації «Інноваційності» – показника конкурентоздатності особистості [Текст] : VI частина / В. П. Чудакова // Освіта та розвиток обдарованої особистості. – 2016. – № 7. – С. 47-52.
  19. Якимчук, М. Ю. Система діяльності з розвитку творчих здібностей лінгвістично обдарованих старшокласників на навчальних заняттях української мови [Текст] / М. Ю. Якимчук // Освіта та розвиток обдарованої особистості. – 2016. – № 6. – С. 37-42.
  20. Яцишин, А. В. Використання електронних соціальних мереж у діяльності з обдарованими учнями [Текст] / А. В. Яцишин, Н. В. Яськова // Освіта та розвиток обдарованої особистості. – 2016. – № 8. – С. 9-15.

​Укладач: В.М. Короткевич, зав. бібліотекою

Категорія: Заходи | Переглядів: 368 | Додав: Валентина | Теги: Готуємось до педради, Інноваційні ідеї | Рейтинг: 5.0/2
1 Валентина
book