Головна » Статті » Вчителю-предметнику » Іноземні мови

Англійська мова у початковій школі
1. Бабенко Н.А. 180 тестів з англійської граматики для початкової школи [Текст] / Н.А. Бабенко, В.Ф. Губайдулліна, О.В. Колос. – Харків: Видавнича група «Основа», 2011. – 128 c. – (Бібліотека журналу «Англійська мова та література». Вип. 9 (105)).
  Посібник пропонує підбірку тестів різного рівня складності для перевірки сформованості мовних компетенцій учнів із граматики англійської мови на початковому етапі навчання. Запропоновані тести можуть використовуватися для опрацювання та перевірки засвоєння учнями певних граматичних явищ, а також для комплексної перевірки сформованості граматичних навичок.

2. Казачінер О.С. Здоров’язберігаючі технології на уроках у початковій школі [Текст] / О.С. Казачінер. – Харків: Видавнича група «Основа», 2011. –112c.– (Бібліотека журналу «Англійська мова та література». Вип. 11 (107)).
  Посібник містить теоретичний та практичний матеріал щодо системи оздоровчого виховання учнів молодших класів під час викладання англійської мови.

3. Казачінер О.С. Позакласна робота з англійської мови в початковій школі [Текст] / О.С. Казачінер. – Харків: Видавнича група «Основа», 2010. – 128c.– (Бібліотека журналу «Англійська мова та література». Вип. 8 (92)).

4. Стом О.Ю. Навчальні ігри в початковій і середній школі [Текст] / О.Ю. Стом, С.В. Рудь. – Харків: Видавнича група «Основа», 2010. – 127 [1] c. – (Бібліотека журналу «Англійська мова та література». Вип. 7 (91)).
   Запропонований посібник аналізує ігрову діяльність як ефективний засіб викладання англійської мови та пропонує велику кількість навчальних ігор для використання в урочний та позаурочний час.

5. Хрістоєва Л.П. Англійська для початківців: Ігри, п’єси, дидактичні матеріали [Текст] / Л.П. Хрістоєва. – Харків: Видавнича група «Основа»: «Тріада+», 2007. – 176 с. – (Бібліотека журналу «Англійська мова та література». Вип. 12 (60)).
   Посібник пропонує велику кількість додаткового дидактичного матеріалу для підвищення мотивації учнів, які тільки почали вивчати англійську мову. Ігрові форми роботи, інсценізації тощо допоможуть учням розкрити свій творчий потенціал.
Категорія: Іноземні мови | Додав: Валентина (02.01.2013)
Переглядів: 2007 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1