Головна » 2016 » Квітень » 14 » Презентація поетичної збірки "Крик душі"
Презентація поетичної збірки "Крик душі"
11 квітня у Славутицькому ліцеї відбулась презентація збірки віршів Коваленко Г.М. «Крик душі», та творча зустріч учнів 31, 21 груп з автором.
Автор присвятила збірку всім евакуйованим у 1986 році, рідному Чорнобильському краю, м. Прип’ять, де вона проживала з 1978 року до аварії  та своїм селам: Копачі, де народилася, провела своє дитинство і юність та Чистогалівка, де жила і працювала з 1971р. по 1981р. спочатку вчителем математики, а з 1984 року до аварії на ЧАЕС директором школи.
На прохання присутніх, Ганна Миколаївна, читала свої улюблені вірші, розповідала проевакуацію м. Прип'ять, про життя "до та після аварії".

Але  ж пройшло вже 30 довгих років,
А ми все мріємо і мріємо щодня.
Можливо, хоч не нам, а нашим внукам
Удасться відродить тебе, Чорнобильська земля.

Нехай же віра залишається із нами
На довгі роки, на все  наше життя.
І дасть надію на повернення додому,
А  ця надія нас не покидає до кінця.

Г.М. Коваленко

Категорія: Заходи | Переглядів: 364 | Додав: Валентина | Теги: Поетична збірка Крик душі | Рейтинг: 5.0/3