Головна » 2014 » Січень » 15 » Новий конкурс малюнків "Емблема бібліотеки ліцею"
Новий конкурс малюнків "Емблема бібліотеки ліцею"

Шановні користувачі бібліотеки!

З початком Нового року стартував також і новий конкурс малюнків "Емблема бібліотеки ліцею". Мета даного заходу - це створення емблеми, яка б повністю характеризувала діяльність бібліотеки та була її своєрідною рекламою. Про умови конкурсу можна ознайомитися з Положення. Кількість учасників та малюнків не обмежена.

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ МАЛЮНКІВ
"ЕМБЛЕМА БІБЛІОТЕКИ ЛІЦЕЮ"
1.    Загальні положення
1.1.    Конкурс малюнків "Емблема бібліотеки ліцею" (далі – Конкурс) проводиться з метою:
  • Виявлення та підтримка обдарованих дітей.
  • Реклама бібліотеки.
  • Заохочення учнів до читання друкованих видань.
  • Виховання в дітей шанобливого ставлення до бібліотек як осередків інтелектуальної та етичної культури людства.
1.2.    Організатором Конкурсу є Адміністрація ліцею м. Славутич.
1.3.    Склад Журі формується організатором Конкурсу.

2.    Терміни проведення Конкурсу
  • Конкурс проводиться з 1 січня до 1 квітня 2014 р.
  • Оголошення та нагорода переможців Конкурсу буде проходити в рамках Місячника дитячої та юнацької книги.
3.    Учасники Конкурсу
До участі в Конкурсі запрошуються учні 8 – 11 класів, педколектив ліцею та інші бажаючі.

4.    Вимоги до конкурсних робіт
  • Участь у Конкурсі можуть брати лише індивідуальні роботи (колективні роботи конкурсним журі не розглядаються).
  • Роботи мають бути виконані у довільній графічній чи живописній техніці на аркушах паперу формату А-4 (роботи не оформляються в рамку чи паспарту).
  • На звороті малюнка зазначаються прізвище, ім’я, клас та назва навчального закладу.
  • Подані на Конкурс роботи не рецензуються та не повертаються.
5.    Критерії оцінювання
Конкурсні роботи оцінюються за наступними критеріями:
  • Відповідність темі Конкурсу.
  • Художній рівень, композиційна досконалість.
  • Оригінальність.
6.    Визначення та нагородження переможців Конкурсу
6.1. Журі, склад якого формується організатором Конкурсу визначає           3 х переможців.
6.2. Церемонія нагородження переможців Конкурсу буде проходити на традиційному заході «ЇЇ величність – Книга» в рамках Місячника дитячої та юнацької книги у квітні 2014 р.
6.3. Інформація про переможців розміщується на сайтах:

Категорія: Заходи | Переглядів: 1031 | Додав: Валентина | Рейтинг: 5.0/3