Головна » 2017 » Травень » 11 » МОН перевіряє підсумки конкурсу підручників 2017
МОН перевіряє підсумки конкурсу підручників 2017

У Міністерстві освіти і науки створено комісію з аналізу роботи Репозитарію з відбору підручників для 9 класу. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Головним завданням комісії є проведення аналізу щодо відповідності даних з Репозитарію паперовим замовленням загальноосвітніх навчальних закладів.

За результатами роботи комісії буде поінформовано Міністерство освіти і науки.

До складу комісії включено представників громадських організацій та видавництв.

Як відомо, в Інституті модернізації змісту освіти, на базі якого цього року відбувався конкурс підручників для учнів 9-го класу повідомили, що світ побачать дійсно найкращі підручники для дев’ятикласників.

За словами в.о. директора інституту Володимира Ткаченка, голос кожного вчителя, який брав участь у голосуванні, був врахований завдяки злагодженій роботі Репозитарію.

Наприкінці квітня Колегія Міністерства освіти і науки затвердила перелік підручників для 9 класу, що видаватимуться коштом державного бюджету у 2017 році. Передбачається, що за державні кошти буде надруковано 156 назв шкільних підручників.

Джерело: http://osvita.ua/school/55619/

Категорія: Актуально! | Переглядів: 336 | Додав: Валентина | Теги: МОН перевіряє підсумки конкурсу під | Рейтинг: 0.0/0