Головна » 2013 » Грудень » 31 » Майстер-клас бібліотечних працівників
Майстер-клас бібліотечних працівників
25 грудня у бібліотеці Славутицького ліцею відбулося перше заняття школи майстерності бібліотечного працівника з теми «Друкована продукція бібліотеки: вимоги, складові, правила оформлення». Майстер-клас для учнів школи майстерності провели методист методцентру Іванова Я.Є. та завідувач бібліотеки Славутицького ліцею Короткевич В.М.

Бібліотекарі ознайомилися з вимогами, складовими та правилами оформлення інформаційно-бібліографічної продукції, типами та видами бібліографічних посібників. Окремим питанням було висвітлено вимоги до оформлення експозиційних матеріалів виставки «Освіта Славутича – 2014».

Категорія: Заходи | Переглядів: 442 | Додав: Валентина | Теги: школа майстерності бібліотечного пр | Рейтинг: 5.0/4