Головна » 2013 » Жовтень » 29 » Ліцей святкує Міжнародний місячник шкільних бібліотек
Ліцей святкує Міжнародний місячник шкільних бібліотек

Вже стало традиційним проведення Міжнародного місячника шкільних бібліотек у ліцейській бібліотеці.

Мета цьогорічних заходів, що були заплановані та проведені в бібліотеці – поглиблено познайомити з історією виникнення книги; викликати інтерес до читання друкованих творів художньої літератури та періодичних видань; бажання проводити цікаве та змістовне дозвілля з книжкою та журналом; отримувати задоволення від читання друкованих видань; спонукати до самостійного творчого пошуку інформації на задану тему; вміння спілкуватися з однолітками.

17 жовтня учні 22 групи (9 кл.) для учнів 11 групи (8 кл.) підготували дуже цікаву та змістовну електронну презентацію про історію створення книги, друкування та усну рекламу-презентацію найбільш цікавих та змістовних журналів, які передплачує бібліотека: «Країна знань», «Наука и жизнь», «Школа юного вченого», «Аристократ», «Художники України», «Вокруг света», «Абетка права» тощо.

28 жовтня директор ліцею Нечай Тетяна Олександрівна привітала завідуючу Валентину Короткевич з професійним святом та подарувала нову літературу.

Категорія: Заходи | Переглядів: 720 | Додав: Валентина | Рейтинг: 5.0/2