Головна » 2014 » Квітень » 2 » 2 квітня - Міжнародний день дитячої книги.
2 квітня - Міжнародний день дитячої книги.

Щорічно 2 квітня відзначається Міжнародний день дитячої книги — свято, встановлене за рішенням профільної Міжнародної ради з питань дитячої книги.

Датою для святкування Міжнародного дня дитячої книги був обраний день народження Ганса Християна Андерсена, який став одним з найулюбленіших казкарем дітей багатьох поколінь. Основна мета свята полягає в пропаганді дитячого читання, яке є ефективним інструментом духовного та інтелектуального розвитку людини.

Традиційно щороку:

•  під час святкування Міжнародного дня дитячої книги вибирається певна тема, яка і стає лейтмотивом всіх святкових заходів;
  •  у свята змінюється «господар». Їм стає одне з відділень IBBY;
  •  приймаюча сторона організовує заходи за участю найвідоміших дитячих письменників своєї країни;
  • один з гостей пише послання всім дітям Землі;
  •  до цього свята хтось із відомих художників пише своєрідний плакат на честь цього дня.

За матеріалами сайту: http://beyond.ua/mijnarodniy-den-dityachoji-knigi

Категорія: Актуально! | Переглядів: 515 | Додав: Валентина | Теги: Міжнародний день дитячої книги | Рейтинг: 5.0/2
1 Валентина
dont dont