Головна » 2017 » Грудень » 15

В Україні набирає обертів нова суїцидальна гра для дітей "Червона сова". Спочатку дітей заманюють в гру. Надсилають їм посилання, за яким потрібно перейти (воно ніби викидає помилку). Але завдяки цьому посиланню "куратори" дізнаються орієнтовну адресу, де проживає учасник. А потім, якщо дитина відмовляється виконувати якесь завдання – її шантажують, що знають адресу і приїдуть до неї на "розбірки". Одні з основних завдань – постійно бути online, моментально відповідати на повідомлення кураторів, які вони надсилають 24/7, а також, дивитися психоделічні відео посеред ночі. Для більш детальної інформації 12.12.2017  на зустріч з педагогами ліцею було запрошено психолога СПЦ Шпилевську Ю.О., яка розповіла про цю гру. Юлія ... Читати далі »

Категорія: Заходи | Переглядів: 429 | Додав: liceumbibl | Дата: 15.12.2017 | Коментарі (0)