Головна » 2016 » Листопад » 08

Вже третій рік поспіль у ліцеї проходить Всеукраїнський місячних шкільних бібліотек. Організатори заходів місячника ставили собі за мету  привернути увагу школярів до книги та читання – основи освітньої, інформаційної та пізнавальної сф ... Читати далі »

Категорія: Заходи | Переглядів: 483 | Додав: Валентина | Дата: 08.11.2016 | Коментарі (0)

2 листопада учні 7 класів ЗОШ №1 відвідали ліцей з метою ознайомлення з умовами навчання. Учні мали змогу побачити навчальні приміщення, бібліотеку, актову залу, спортивну залу, поспілкуватися із вчителями історії, фізики, української мови та літератури. Завідувач бібліотеки ознайомила майбутніх ліцеїстів з бібліотечними ресурсами.

Категорія: Заходи | Переглядів: 415 | Додав: Валентина | Дата: 08.11.2016 | Коментарі (0)