Головна » 2013 » Лютий » 28

BBC Україна оголосила переможців конкурсів "Книга року BBC 2012" та "Дитяча Книга року ВВС 2012", що представлені у співпраці з Культурною програмою Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Переможцем у номінації "Книга року ВВС 2012" став Юрій Винничук з романом "Танго смерті" (Харків, Фоліо, 2012).

«Танго смерті» – це роман про Львів 30-их років. У творі йдеться про долю чотирьох повстанських родин: української, німецької, польської і єврейської. Манеру Юрія Винничука можна миттєво упізнати, настільки вона відрізняється від усього, що для нас звичне у нашій літератур. Але манера письма у цьому романі – це також і новий Винничук із захоплюючим сюжетом, в якому є і пошуки давнього манускрипту, і т ... Читати далі »

Категорія: Актуально! | Переглядів: 600 | Додав: Валентина | Дата: 28.02.2013 | Коментарі (1)

Вітаємо учнів Славутицького ліцею та учителів, які їх підготували, з перемогою у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства:

І місце - Ящук Софія Юріївна (9 клас); ІІІ місце - Лукашевич Яна Петрівна (11 клас). Учитель:Зінченко Володимир Анатолійович.
Категорія: Актуально! | Переглядів: 720 | Додав: Валентина | Дата: 28.02.2013 | Коментарі (0)